Ostukorv

Telefon: +372 533 088 45

Tasuta transport alates 50€ ostust

Meiliaadress: info@jajah.ee

Sirvi

Kui on küsimusi:

Helistage meile +372 53308845

Social

Ostutingimused

1. Tingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad jajah.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja Niiongi OÜ (edaspidi veebipood jajah.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad jajah.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid. Veebipood jajah.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel jajah.ee.

2. Hinnainfo

1) Niiongi OÜ on käibemaksukohuslane (KMKR nr EE102295593) Kõik veebipoes jajah.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. 
2) Ostude hinnale lisandub transpordi hind vastavalt Ostja valitud tarneviisile. Üle 50 € tellimuste puhul on pakiautomaadiga saatmine tasuta. NB! Siintoodud hinnad kehtivad Eesti-sisese saatmise puhul.
3) Veebipood jajah.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel jajah.ee.

3. Tellimuse vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi. Veenduge, et lisasite igat toodet just soovitud arvu. Mõne toote puhul võib olla vajalik märkida täpsustus (värvitoon, suurus vms) rippmenüü või kommentaari abil.
2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Kassaˮ.
3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad ning valige Teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis.
4) Kui olete kohaletoimetamise viisiks valinud kaubale ise järele tulemise, siis palun märkige orienteeruv järele tulemise aeg kommentaaride lahtrisse.
5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine.
6) Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse Teie e-posti aadressile arve tellimuse info ning muude vajalike andmetega. Kui Teie e-mailile pole arvet laekunud, kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti-kausta. Kui Te siiski arvet ei leia, võtke meiega ühendust telefoni või e-posti teel.
7) Veebipoes tehtud tellimusi käsitletakse E−R 08.00−17.00.

4. Makseviisid

1) Kauba eest on võimalik tasuda Swedbanki,LHV ja SEB pangalingi kaudu.
2) Kaup pannakse teele pärast makse laekumist Niiongi OÜ arveldusarvele. Niiongi OÜ pangarekvisiidid leiate ka pärast tellimuse kinnitamist Teile e-postiga saadetud arvelt.

5. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood jajah.ee andma Ostjale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood jajah.ee poolt tulevikus omandatava kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub veebipood jajah.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 10 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
3) Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Niiongi OÜ pangakontole.

6. Tagastamisõigus

1) Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. 
2) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Avalduse saab saata vabas vormis meie e-posti aadressile. Kindlasti märkida ära tagastamise põhjus ja anda teada, kas pakk on avatud või mitte.
3) Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
4) Veebipood jajah.ee tagastab taganemisavalduse ja kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Ostjale kättetoimetamise kulud.
5) Taganemisega kaasnevad kulud (nt postikulud) tasub Ostja.

7. Müüja õigused

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul tagastab veebipood jajah.ee Ostjale raha; annab teada uue kauba saabumise aja või võimaldab valida asemele samas vääringus uue toote. Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup veebipoe jajah.ee omand. Jajah.ee jätab endale õiguse muuta toodete hindu, tootekirjeldusi ja kaupade saadavuse infot. 

8. Vääramatu jõud

Veebipood jajah.ee ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood jajah.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Isikuandmete töötlemine

Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda oma isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks. Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel või kauba edastamiseks transpordifirmale.

10. Pretensioonide esitamise kord

1) Veebipood jajah.ee vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale.
2) Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood jajah.ee poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. 
3) Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
4) Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood jajah.ee ja Ostja omavahel kokku. Parandamise kulud katab veebipood jajah.ee
5) Veebipood jajah.ee ei vastuta Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte-eesmärgipärase kasutamise tulemusena. 
6) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile jajah.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
7) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
8) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
9) Ostjal on õigus nõuda veebipoelt jajah.ee ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel jajah.ee ei ole võimalik kaupa parandada või asendada; kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub; veebipood jajah.ee ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud või Ostjale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

11. Ostja õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

Kui Ostja ei ole nõus veebipoe jajah.ee pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

Tasuta transport

Kõigile toodetele alates 50€

Tasuta tagastus

14 p. raha tagasi garanteeritud

Garantii

Toodetel 2 aastat garantiid

100% Turvalised Maksed

SWEDBANK, SEB, LHV